Sabiedriskā darbība

Sabiedriskā darbība

Sabiedriskā darbība

Lielbritānijas tirdzniecības kamera Latvijā svin 15 gadu jubileju

27/07/2011

Ieva Broka & Partners atbalsta

Otrdien plkst.18:30 uz kuģa “Misisipi” klāja sāksies Lielbritānijas tirdzniecības kameras Latvijā (LTKL) 15 gadu jubilejas svinības, kurās pulcēsies kameras biedri, atbalstītāji, sadarbības partneri un citi viesi, informē LTKL komunikācijas konsultante Sabīne Zālīte.

Svinībās kā goda viesis piedalīsies un uzrunu viesiem veltīs Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Endrjū Sopers, kā arī svinīgu uzrunu kameras biedriem un viesiem teiks jaunais kameras valdes priekšsēdētājs Kamerons Grīvzs. Pasākumu atbalsta Lielbritānijas vēstniecība Latvijā, auditorfirma KPMG, zvērinātu advokātu birojs “Eversheds Bitāns”, “Jacob’s Creek”, “Ieva Broka & Partners” un “Valmiermuižas alus”.

1996.gadā dibinātā Lielbritānijas tirdzniecības kamera ir lielākā ārvalstu uzņēmēju apvienība Latvijā. Tās biedru vidū ir veiksmīgi un cienījami uzņēmumi gan no Latvijas un Lielbritānijas, gan arī no Zviedrijas, ASV, Somijas, Dānijas, Islandes un Norvēģijas. LTKL nodrošina uzņēmējiem iespējas tikties ar aktuāliem starptautiskiem ekspertiem, veicina savstarpēju tirdzniecību, kā arī atbalsta atbildīgu un ilgtspējīgu biznesa praksi Latvijā.