Sabiedriskā darbība

Sabiedriskā darbība

Sabiedriskā darbība

Grupa “Lidojošais paklājs” Rīgas mākslas telpā

18/12/2008

Rīga, 18. decembris. Izstāžu zālē „Rīgas mākslas telpa” 26. decembrī plkst. 18:00 paredzēts Ziemassvētku koncerts ar grupas „Lidojošais Paklājs”  piedalīšanos.

Koncerta programmā – dziesmas  no grupas jaunā albuma „Lidojošais Paklājs”, kā arī Ziemassvētku melodijas, tostarp latviešu tautasdziesmas. Koncertā piedalīsies arī viesmūziķi – Reinis, Leons, Juris Sējāni, Baltais koris ar diriģentu Kasparu Ādamsonu un citi.

Grupā «Lidojošais paklājs» ir apvienojušies pieredzējuši mūziķi, kuri darbojušies visdažādākajos mūzikas žanros. Ievas Akurateres akadēmiskā, roka, popa un akustiskā muzicēšana un talants apvienojas ar Zanes Šmites dziļo izpratni etnomūzikas jomā. Dziesmas aranžējusi un pavada izcilā ģitāriste Ilze Grunte, bet īpašu latviešu grupām neraksturīgu noskaņu rada Matīsa Akuratera spēlētās indiešu tablas un brazīliešu perkusijas. Līdztekus Ievas Akurateres un Ilzes Gruntes oriģināldziesmām skanēs arī latviešu tautasdziesmu mūsdienīgas apdares. Kopumā «Lidojošais paklājs» droši minams kā interesants un iedvesmojošs latviešu pasaules mūzikas žanra pārstāvis.
Ar Balto kori Ieva Akurātere sadarbojusies televīzijas šovā „Koru Kari”.

Koncertu organizē „Rīgas kultūras aģentūra”, „Rīgas mākslas telpa” un Kultūras menedžmenta centrs „Lauska”.
Ieejas maksa – iepriekšpārdošanā 5 lati, pasākuma dienā – 7 lati. Biļetes var iegādāties Rīgas mākslas telpā vai Biļešu Serviss tirdzniecības vietās.

Koncertu atbalsta: Ieva Broka & Partners SIA, TVNET, Draugiem.lv, Jazzmusic.lv, kā arī Double Coffee.